Ubercart PaymentExpress - DPS PXPay & PXPost (6.x-1.1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Submit
ro: Trimite

en: Enabled
ro: Activat

en: Unknown
ro: Necunoscut

en: Not found
ro: Nu s-a găsit

en: Currency code
ro: Cod monedă

en: Submit button text
ro: Text pentru butonul de trimitere
