Ubercart PaymentExpress - DPS PXPay & PXPost (6.x-1.1) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Submit
tr: Gönder

en: Enabled
tr: Etkin

en: Unknown
tr: Bilinmiyor

en: Not found
tr: Bulunamadı

en: Ubercart - payment
tr: Ödeme

en: A payment has been accepted.
tr: Ödeme kabul edildi.

en: Currency code
tr: Döviz kodu

en: Submit button text
tr: Gönder Düğmesi Metni
