Ubercart PaymentExpress - DPS PXPay & PXPost (6.x-1.1) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Submit
uk: Надіслати

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Unknown
uk: Невідомо

en: Not found
uk: Не знайдено

en: Ubercart - payment
uk: Уберкарт - оплата

en: A payment has been accepted.
uk: Платіж прийнятий.

en: Currency code
uk: Код валюти

en: Transactions can only be processed in one of the listed currencies.
uk: Транзакції проходять тільки в одній з перерахованих валют.

en: <b>Includes:</b>
uk: <b>Включає:</b>

en: Submit button text
uk: Текст кнопки надсилання

en: accepted
uk: прийнято
