Ubercart PaymentExpress - DPS PXPay & PXPost (6.x-1.1) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Enabled
vi: Bật

en: Unknown
vi: Không rõ

en: Not found
vi: Không tìm thấy

en: Ubercart - payment
vi: Ubercart - thanh toán

en: A payment has been accepted.
vi: Thanh toán đã được chấp nhận

en: Currency code
vi: Mã tiền tệ

en: We're sorry.  An error occurred while processing your order that prevents us from completing it at this time. Please contact us and we will resolve the issue as soon as possible.
vi: Chúng tôi rất tiếc.  Một lỗi xuất hiện trong khi xử lý đơn hàng của bạn cản trở chúng tôi hoàn thành nó vào lúc này. Xin liên hệ với chúng tôi và chúng tôi sẽ giải quyết vấn đề sớm nhất có thể.

en: accepted
vi: chấp nhận
