Ubercart PaymentExpress - DPS PXPay & PXPost (6.x-1.1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Submit
ar: إرسال

en: Enabled
ar: مفعل

en: Unknown
ar: غير معروف

en: Not found
ar: غير موجود

en: Ubercart - payment
ar: Ubercart - الدفع

en: Submit button text
ar: نص زر الإرسال
