Ubercart PaymentExpress - DPS PXPay & PXPost (6.x-1.1) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Submit
gl: Enviar

en: Enabled
gl: Activado

en: Unknown
gl: Descoñecido

en: Not found
gl: Non atopada

en: Ubercart - payment
gl: Ubercart - pago

en: Currency code
gl: Código de divisa

en: Submit button text
gl: Texto do botón de envío
