Ubercart PaymentExpress - DPS PXPay & PXPost (6.x-1.1) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Submit
he: שלח

en: Enabled
he: מופעל

en: Unknown
he: לא ידוע

en: Not found
he: לא נמצא

en: Ubercart - payment
he: ubercart - תשלום

en: <b>Includes:</b>
he: <b>כולל:</b>

en: Submit button text
he: כיתוב על כפתור הביצוע (Submit button)
