Ubercart PaymentExpress - DPS PXPay & PXPost (6.x-1.1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Submit
hi: जमा करें

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Unknown
hi: पता नहीं

en: Not found
hi: नहीं मिला

en: cURL
hi: कर्ल
