Ubercart PaymentExpress - DPS PXPay & PXPost (6.x-1.1) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Submit
is: Vista

en: Enabled
is: Virkt

en: Unknown
is: Óþekkt

en: Not found
is: Fannst ekki

en: Currency code
is: Gjaldmiðilskóði

en: <b>Includes:</b>
is: <b>Inniheldur:</b>
