Ubercart PaymentExpress - DPS PXPay & PXPost (6.x-1.1) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Submit
ru: Отправить

en: Enabled
ru: Включено

en: Unknown
ru: Неизвестно

en: Not found
ru: Не найдено

en: Ubercart - payment
ru: Ubercart - платеж

en: A payment has been accepted.
ru: Платёж принят.

en: Currency code
ru: Код валюты

en: Transactions can only be processed in one of the listed currencies.
ru: Транзакции проходят только в одной из перечисленных валют.

en: Sign up for and use a Sandbox account for testing.
ru: Зарегистрируйтесь и используйте учётную запись Sandbox для тестирования.

en: We're sorry.  An error occurred while processing your order that prevents us from completing it at this time. Please contact us and we will resolve the issue as soon as possible.
ru: Приносим свои извинения. Во время обработки вашего заказа возникла ошибка, из-за которой мы не смогли завершить его. Пожалуйста свяжитесь с нами, и мы решим эту проблему как только сможем.

en: Submit button text
ru: Текст кнопки отправки
