UC Payone (6.x-1.0) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Germany
ca: Alemanya

en: Austria
ca: Àustria

en: Netherlands
ca: Països Baixos

en: Live
ca: En viu

en: Return
ca: Retorna
