UC Payone (6.x-1.0) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Germany
cs: Německo

en: Austria
cs: Rakousko

en: Netherlands
cs: Nizozemsko

en: Sandbox
cs: Sandbox (cvičný účet)

en: Credit card charged: !amount
cs: Zaplaceno kreditní kartou: !amount

en: Credit card charge failed.
cs: Platba kreditní kartou selhala.

en: Credit card payment processed successfully.
cs: Platba kartou byla úspěšně zpracována.

en: Bank code
cs: Kód banky
