UC Payone (6.x-1.0) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Germany
da: Tyskland

en: Austria
da: Østrig

en: Netherlands
da: Nederlandene

en: Live
da: Eksisterende

en: Credit card charged: !amount
da: Hævet på kreditkort: !beløb

en: Credit card charge failed.
da: Kreditkortgebyr fejlede.

en: Credit card payment processed successfully.
da: Kreditkortbetalingen er gennemført.

en: Bank code
da: Bankkode
