UC Payone (6.x-1.0) - en to de translation catalogue (12 entries)

en: Germany
de: Deutschland

en: Austria
de: Österreich

en: Netherlands
de: Niederlande

en: Return
de: Zurück

en: Credit card charged: !amount
de: Kreditkarte wurde belastet: !amount

en: Credit card charge failed.
de: Belastung der Kreditkarte schlug fehl.

en: Credit card payment processed successfully.
de: Kreditkarten Zahlung erfolgreich abgeschlossen.

en: Account Number
de: Kontonummer

en: Direct Debit
de: Lastschrift

en: Bank code
de: Bankleitzahl

en: Account No
de: Kontonummer

en: Account holder
de: Kontoinhaber
