UC Payone (6.x-1.0) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Germany
fi: Saksa

en: Austria
fi: Itävalta

en: Netherlands
fi: Hollanti

en: Live
fi: Reaaliaikainen

en: Sandbox
fi: Harjoittelualue

en: Credit card charged: !amount
fi: Luottokorttia veloitettu: !amount

en: Credit card payment processed successfully.
fi: Luottokorttimaksu onnistui.
