UC Payone (6.x-1.0) - en to hu translation catalogue (18 entries)

en: Germany
hu: Németország

en: Austria
hu: Ausztria

en: Netherlands
hu: Hollandia

en: Live
hu: Élő

en: Sandbox
hu: Homokozó

en: Credit card charged: !amount
hu: A bankkártya terhelve lett: !amount

en: Credit card charge failed.
hu: A bankkártya terhelése nem sikerült.

en: Credit card payment processed successfully.
hu: A bankkártyás fizetés sikeresen fel lett dolgozva.

en: Bank code
hu: Bankkód

en: PAYONE settings
hu: PAYONE beállítások

en: PAYONE merchant ID
hu: PAYONE kereskedő-azonosító

en: PAYONE Key
hu: PAYONE kulcs

en: Payment succsessful
hu: A fizetés sikeres volt

en: Payment error
hu: Fizetési hiba

en: Payment succsessfull
hu: A fizetés sikeres volt

en: PAYONE Payment Services
hu: PAYONE fizetési szolgáltatások

en: PAYONE Credit Card
hu: PAYONE hitelkártya

en: PAYONE Bank transfer
hu: PAYONE banki átutalás
