UC Payone (6.x-1.0) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Germany
it: Germania

en: Netherlands
it: Olanda

en: Credit card charged: !amount
it: Addebito carta di credito: !amount

en: Credit card charge failed.
it: Addebito carta di credito non riuscito.

en: Credit card payment processed successfully.
it: Pagamento con carta di credito avvenuto con successo.

en: Bank code
it: Codice banca
