UC Payone (6.x-1.0) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Germany
ja: ドイツ

en: Austria
ja: オーストリア

en: Netherlands
ja: オランダ

en: Live
ja: ライブ

en: Return
ja: 戻る

en: Sandbox
ja: サンドボックス

en: Credit card charged: !amount
ja: クレジットカード請求: !amount

en: Credit card charge failed.
ja: クレジットカード請求が失敗しました。

en: Credit card payment processed successfully.
ja: クレジットカード払いは正しく処理されました。
