UC Payone (6.x-1.0) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Germany
lt: Vokietija

en: Austria
lt: Austrija

en: Netherlands
lt: Nyderlandai

en: Live
lt: Gyva

en: Credit card charged: !amount
lt: Kortelė apmokestinta: !amount

en: Credit card charge failed.
lt: Kortelės apmokestinimas nepavyko.

en: Credit card payment processed successfully.
lt: Kreditinės kortelės mokėjimas atliktas sėkmingai.

en: Bank code
lt: Banko kodas
