UC Payone (6.x-1.0) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Germany
nl: Duitsland

en: Austria
nl: Oostenrijk

en: Netherlands
nl: Nederland

en: Return
nl: Terugkeren

en: Sandbox
nl: Testomgeving

en: Credit card charged: !amount
nl: Creditcard gekrediteerd voor !amount

en: Credit card charge failed.
nl: Creditcard-betaling mislukt.

en: Credit card payment processed successfully.
nl: Creditcard-betaling succesvol verwerkt.
