UC Payone (6.x-1.0) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Germany
sv: Tyskland

en: Austria
sv: Österrike

en: Netherlands
sv: Nederländerna

en: Sandbox
sv: Sandlåda

en: Credit card charged: !amount
sv: Kontokort debiterat: !amount

en: Credit card charge failed.
sv: Debiteringen av kontokortet misslyckades.

en: Credit card payment processed successfully.
sv: Kontokortsbetalningen behandlades utan problem.

en: Bank code
sv: Bankkod
