UC Payone (6.x-1.0) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Germany
tr: Almanya

en: Austria
tr: Avusturya

en: Netherlands
tr: Hollanda

en: Live
tr: Live (canlı)

en: Return
tr: Geri dön

en: Credit card charged: !amount
tr: !amount ödemesi kabul edildi.

en: Credit card charge failed.
tr: Kredi kartı tahsilatı başarısızlıkla sonuçlandı.

en: Credit card payment processed successfully.
tr: Kredi kartı ödemesi başarıyla tamamlanmıştı.
