UC Payone (6.x-1.0) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Germany
uk: Німеччина

en: Austria
uk: Австрія

en: Netherlands
uk: Нідерланди

en: Live
uk: Наживо

en: Return
uk: Повернення

en: Sandbox
uk: Пісочниця

en: Credit card charged: !amount
uk: Сума знята із кредитної карти: !amount

en: Credit card charge failed.
uk: Зняття грошей із кредитної карти не вдалося.

en: Credit card payment processed successfully.
uk: Платіж за допомогою кредитної карти проведений успішно.

en: Account Number
uk: Номер рахунку
