UC Payone (6.x-1.0) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Germany
ar: ألمانيا

en: Austria
ar: النمسا

en: Netherlands
ar: هولندا

en: Live
ar: مباشر

en: Bank code
ar: رمز المصرف
