UC Payone (6.x-1.0) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Germany
fa: آلمان

en: Austria
fa: اتریش

en: Netherlands
fa: هلند

en: Live
fa: زنده

en: Credit card charged: !amount
fa: میزان شارژ کارت اعتباری: !amount

en: Credit card charge failed.
fa: عملیات شارژ کارت اعتباری موفقیت آمیز نبود.

en: Credit card payment processed successfully.
fa: پرداخت با کارت اعتباری موفقیت آمیز بود.
