UC Payone (6.x-1.0) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Germany
fr: Allemagne

en: Austria
fr: Autriche

en: Netherlands
fr: Pays-Bas

en: Live
fr: En direct

en: Return
fr: Retour

en: Sandbox
fr: Bac-à-sable

en: Credit card charged: !amount
fr: Carte bancaire débitée : !amount

en: Credit card charge failed.
fr: Le débit de la carte bancaire a échoué.

en: Credit card payment processed successfully.
fr: Paiement par carte bancaire traité avec succès.

en: Bank code
fr: Code banque
