UC Payone (6.x-1.0) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Germany
pl: Niemcy

en: Netherlands
pl: Holandia

en: Live
pl: Na żywo

en: Credit card charged: !amount
pl: Karta kredytowa obciążona: !amount

en: Credit card charge failed.
pl: Obciążenie karty kredytowej nie powiodło się.

en: Credit card payment processed successfully.
pl: Płatność kartą kredytową przetworzona pomyślnie.

en: Bank code
pl: Kod banku
