UC Payone (6.x-1.0) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Germany
pt: Alemanha

en: Austria
pt: Áustria

en: Netherlands
pt: Holanda

en: Live
pt: Ao Vivo

en: Credit card charged: !amount
pt: Cartão de crédito cobrado: !amount

en: Credit card charge failed.
pt: Não foi possível cobrar do cartão de crédito.

en: Credit card payment processed successfully.
pt: Cartão de crédito processado com sucesso.

en: Bank code
pt: Código do banco
