PayPal Buttons for Ubercart (6.x-1.0) - en to bg translation catalogue (13 entries)

en: Options
bg: Параметри

en: days
bg: дни

en: Price
bg: Цена

en: here
bg: Тук

en: Product
bg: Продукт

en: years
bg: години

en: weeks
bg: седмици

en: Order ID
bg: Поръчка №

en: A payment has been accepted.
bg: Плащането е прието.

en: IPN transaction verified.
bg: IPN транзакцията е проверена.

en: You have denied the customer's payment.
bg: Отказали сте плащането на клиента.

en: PayPal has reversed a payment!
bg: PayPal плащането е неуспешно!

en: The authorization has been voided.
bg: Потвърждението е анулирано.
