PayPal Buttons for Ubercart (6.x-1.0) - en to ca translation catalogue (15 entries)

en: register
ca: registreu-vos

en: Options
ca: Opcions

en: days
ca: dies

en: Successful payment URL
ca: URL de pagament exitós

en: Price
ca: Preu

en: Customer
ca: Client

en: here
ca: aquí

en: Product
ca: Producte

en: Cancel payment URL
ca: URL de pagament cancel·lat

en: years
ca: anys

en: weeks
ca: setmanes

en: Order ID
ca: ID comanda

en: Tax
ca: Impostos

en: Image preview
ca: Vista preliminar de la imatge

en: Custom text
ca: Text personalitzat
