PayPal Buttons for Ubercart (6.x-1.0) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Options
el: Επιλογές

en: days
el: ημέρες

en: Price
el: Tιμή

en: Customer
el: Πελάτης

en: here
el: εδώ

en: Product
el: Προϊόν

en: years
el: έτη

en: weeks
el: εβδομάδες

en: Order ID
el: ID παραγγελίας

en: A payment has been accepted.
el: Μια πληρωμή έγινε δεκτή.

en: Tax
el: Φόρος

en: Custom text
el: Προσαρμοσμένο κείμενο
