PayPal Buttons for Ubercart (6.x-1.0) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: register
et: registreeru

en: Options
et: Valikud

en: days
et: päeva

en: Price
et: Hind

en: Customer
et: Klient

en: here
et: siin

en: Product
et: Toode

en: years
et: aastat

en: weeks
et: nädalat

en: Order ID
et: Tellimuse ID

en: Tax
et: Maks

en: Payment is pending at PayPal: @reason
et: Makse on ootel PayPal'is, põhjus: @reason

en: Custom text
et: Kohandatud tekst
