PayPal Buttons for Ubercart (6.x-1.0) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: register
eu: harpidetu

en: Options
eu: Aukerak

en: days
eu: egunak

en: here
eu: hemen

en: Custom text
eu: Testu pertsonalizatua
