PayPal Buttons for Ubercart (6.x-1.0) - en to fa translation catalogue (16 entries)

en: register
fa: ثبت ‌نام کردن

en: Default:
fa: پیش‌فرض:

en: Options
fa: گزینه‌ها

en: days
fa: روزها

en: Price
fa: قیمت

en: Customer
fa: مشتری

en: here
fa: اینجا

en: Product
fa: محصول

en: Ubercart - extra
fa: آبرکارت - اضافی

en: years
fa: سال‌ها

en: Order ID
fa: شناسه سفارش

en: A payment has been accepted.
fa: یک پرداخت تائید شد.

en: Tax
fa: مالیات

en: Custom text
fa: متن سفارشی

en: Payment of @amount @currency submitted through PayPal.
fa: پرداخت @amount@ currency از طریق PayPal ارسال شد.

en: PayPal IPN reported a payment of @amount @currency.
fa: PayPal IPN یک پرداخت به مبلغ @amount@ currency را گزارش داد.
