PayPal Buttons for Ubercart (6.x-1.0) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Options
fi: Valinnat

en: days
fi: päivät

en: Price
fi: Hinta

en: Customer
fi: Asiakas

en: here
fi: täällä

en: months
fi: kuukausia

en: Product
fi: Tuote

en: years
fi: vuosia

en: Order ID
fi: Tilaustunnus

en: A payment has been accepted.
fi: Maksu on hyväksytty.

en: Subscription options
fi: Tilausasetukset

en: Tax
fi: Vero

en: Custom text
fi: Muokattu teksti
