PayPal Buttons for Ubercart (6.x-1.0) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: register
gl: rexistrar

en: Options
gl: Opcións

en: days
gl: días

en: Price
gl: Prezo

en: Customer
gl: Cliente

en: here
gl: aquí

en: Product
gl: Produto

en: Order ID
gl: ID do pedido

en: Tax
gl: Imposto

en: Custom text
gl: Texto personalizado

en: payment settings
gl: Opcións de pago
