PayPal Buttons for Ubercart (6.x-1.0) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Options
he: אפשרויות

en: days
he: ימים

en: Price
he: מחיר

en: Customer
he: לקוח

en: Product
he: מוצר

en: Order ID
he: מזהה הזמנה

en: Tax
he: מסים

en: Custom text
he: טקסט מותאם אישית
