PayPal Buttons for Ubercart (6.x-1.0) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Options
hr: Opcije

en: Price
hr: Cijena

en: Customer
hr: Kupac

en: here
hr: ovdje

en: Product
hr: Proizvod

en: Custom text
hr: Proizvoljni tekst
