PayPal Buttons for Ubercart (6.x-1.0) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Default:
is: Sjálfgefið:

en: Options
is: Möguleikar

en: days
is: dagar

en: Price
is: Verð

en: Customer
is: Viðskiptavinur

en: Product
is: Vara
