PayPal Buttons for Ubercart (6.x-1.0) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: register
kn: ನೊಂದಾಯಿಸಿ

en: Default:
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍:

en: Options
kn: <b>ಆಯ್ಕೆಗಳು</b>

en: days
kn: ದಿನಗಳು

en: Price
kn: ಪ್ರೈಸ್‌

en: weeks
kn: ವಾರಗಳು

en: Button style
kn: ಗುಂಡಿಯ ಶೈಲಿ
