PayPal Buttons for Ubercart (6.x-1.0) - en to lt translation catalogue (30 entries)

en: Options
lt: Nustatymai

en: days
lt: dienos

en: Price
lt: Kaina

en: Customer
lt: Klientas

en: here
lt: čia

en: Product
lt: Prekė

en: Ubercart - extra
lt: Ubercart - papildoma

en: years
lt: metai

en: weeks
lt: savaitės

en: Order ID
lt: Užsakymo ID

en: A payment has been accepted.
lt: Mokėjimas priimtas

en: Tax
lt: Mokesčiai

en: Receiving IPN at URL for order @order_id. <pre>@debug</pre>
lt: Gaunamas IPN URL užsakymui @order_id. <pre>@debug</pre>

en: IPN attempted with invalid order ID.
lt: IPN bandymas su klaidingu užsakymo ID.

en: IPN attempted for non-existent order.
lt: IPN bandymas neegzistuojančiam užsakymui.

en: IPN transaction verified.
lt: IPN sandoris patvirtintas.

en: PayPal has cancelled the reversal and returned !amount !currency to your account.
lt: PayPal atšaukė pakeitimus ir grąžino  !amount !currency į jūsų sąskaita.

en: You have denied the customer's payment.
lt: Jūs atsisakėte kliento mokėjimo.

en: The authorization has failed and cannot be captured.
lt: Leidimas nesugebėjo ir negali būti fiksuojamos.

en: The customer's attempted payment from a bank account failed.
lt: Kliento mokėjimo bandymas  iš banko sąskaitą nepavyko.

en: Payment is pending at PayPal: @reason
lt: Mokėjimas laukaimas PayPal: @reason

en: PayPal has reversed a payment!
lt: PayPal mokėjima gavo!

en: Payment has been reversed by PayPal: @reason
lt: Mokėjimas buvo panaikintas per PayPal: @reason

en: The authorization has been voided.
lt: Leidimas buvo anuliuotas.

en: IPN transaction failed verification.
lt: IPN sandorio nepavyko patvirtinti.

en: An IPN transaction failed verification for this order.
lt: IPN sandoris nepraėjo patikrinimo šiam užsakymui.

en: Image preview
lt: Paveikslėlio peržiūra

en: Payment of @amount @currency submitted through PayPal.
lt: Mokėjimas @amount @currency pateiktas per PayPal.

en: PayPal IPN reported a payment of @amount @currency.
lt: PayPal IPN pranešė apie mokėjimą @amount @currency.

en: IPN failed with HTTP error @error, code @code.
lt: IPN nepavyko su HTTP klaida @error, kodas @code.
