PayPal Buttons for Ubercart (6.x-1.0) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Options
lv: Iespējas

en: days
lv: dienas

en: Price
lv: Cena

en: Customer
lv: Klients

en: here
lv: šeit

en: Product
lv: Prece

en: years
lv: gadi

en: weeks
lv: nedēļas

en: Order ID
lv: Pas. ID

en: A payment has been accepted.
lv: Maksājums ir pieņemts.

en: Tax
lv: Nodoklis

en: Custom text
lv: Pielāgots teksts
