PayPal Buttons for Ubercart (6.x-1.0) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: register
mr: नोंदणी

en: Price
mr: किंमत

en: Customer
mr: ग्राहक

en: here
mr: येथे

en: months
mr: महिने
