PayPal Buttons for Ubercart (6.x-1.0) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Options
oc: Opcions

en: days
oc: jorns

en: here
oc: aicí

en: Product
oc: Produit

en: years
oc: ans

en: weeks
oc: setmanas

en: Custom text
oc: Tèxte personalizat
