PayPal Buttons for Ubercart (6.x-1.0) - en to pl translation catalogue (17 entries)

en: register
pl: rejestracja

en: Default:
pl: Domyślne:

en: Options
pl: Opcje

en: days
pl: dni

en: Price
pl: Cena

en: Customer
pl: Klient

en: here
pl: tutaj

en: months
pl: miesiące

en: Product
pl: Produkt

en: years
pl: lata

en: weeks
pl: tygodnie

en: Order ID
pl: ID zamówienia

en: A payment has been accepted.
pl: Płatność została zaakceptowana.

en: Tax
pl: Podatek

en: Image preview
pl: Podgląd obrazka

en: Custom text
pl: Własny tekst

en: payment settings
pl: ustawienia płatności
