PayPal Buttons for Ubercart (6.x-1.0) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Options
ro: Opţiuni

en: days
ro: zile

en: Price
ro: Preţ

en: Customer
ro: Client

en: here
ro: aici

en: Product
ro: Produs

en: Order ID
ro: ID comandă

en: Tax
ro: Taxă

en: Custom text
ro: Text personalizat
