PayPal Buttons for Ubercart (6.x-1.0) - en to ru translation catalogue (22 entries)

en: register
ru: зарегистрироваться

en: Default:
ru: По умолчанию:

en: Options
ru: Настройки

en: days
ru: дней

en: Successful payment URL
ru: URL успешного платежа

en: Price
ru: Цена

en: Customer
ru: Покупатель

en: here
ru: здесь

en: months
ru: месяцы

en: Product
ru: Товар

en: Cancel payment URL
ru: URL отмены платежа

en: Ubercart - extra
ru: Ubercart - дополнительно

en: years
ru: годы

en: weeks
ru: недели

en: Order ID
ru: ID заказа

en: A payment has been accepted.
ru: Платёж принят.

en: Tax
ru: Налог

en: Payment is pending at PayPal: @reason
ru: Платёж ожидается через PayPal: @reason

en: Image preview
ru: Уменьшенная копия изображения

en: Product options
ru: Варианты товара

en: Custom text
ru: Пользовательский текст

en: payment settings
ru: настройки платежей
