PayPal Buttons for Ubercart (6.x-1.0) - en to sk translation catalogue (21 entries)

en: Options
sk: Nastavenia

en: days
sk: dni

en: Price
sk: Cena

en: Customer
sk: Zákazník

en: here
sk: tu

en: months
sk: mesiace

en: Product
sk: Produkt

en: years
sk: roky

en: weeks
sk: týždne

en: Order ID
sk: ID objednávky

en: A payment has been accepted.
sk: Platba bola akceptovaná.

en: Tax
sk: Daň

en: IPN transaction verified.
sk: IPN prevod overený.

en: PayPal transaction ID: @txn_id
sk: Označenie PayPal transakcie: @txn_id

en: You have denied the customer's payment.
sk: Zamietli ste platbu zákazníka.

en: The authorization has failed and cannot be captured.
sk: Overenie zlyhalo a nemôže byť akceptované.

en: The customer's attempted payment from a bank account failed.
sk: Zákazníkov pokus o platbu prevodom z účtu zlyhal.

en: PayPal has reversed a payment!
sk: PayPal vrátil platbu!

en: The authorization has been voided.
sk: Overenie bolo zneplatnené.

en: Image preview
sk: Náhľad obrázku

en: Custom text
sk: Vlastný text
