PayPal Buttons for Ubercart (6.x-1.0) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: register
te: నమోదు చెయ్యండి

en: Options
te: ఎంపికలు

en: days
te: రోజులు

en: here
te: ఇక్కడ

en: months
te: నెలలు
