PayPal Buttons for Ubercart (6.x-1.0) - en to tr translation catalogue (16 entries)

en: register
tr: kayıt

en: Options
tr: Seçenekler

en: days
tr: gün

en: Price
tr: Fiyat

en: Customer
tr: Müşteri

en: here
tr: buraya

en: months
tr: ay

en: Product
tr: Ürün

en: Ubercart - extra
tr: Ubercart - ilave

en: years
tr: yıl

en: Order ID
tr: Sipariş Numarası

en: A payment has been accepted.
tr: Ödeme kabul edildi.

en: Tax
tr: Vergi

en: The authorization has been voided.
tr: Onaylama iptal edilmiştir.

en: Image preview
tr: Resim önizleme

en: Custom text
tr: Özel metin
